Soğuk bir durumda bulunmasına karşın sıcacık kombinlere yol göstermekte olan mevsim hiç şüphesiz ki Kış mevsimidir. Kış modasının renkleriyle birlikte içiniz sıcacık olmuş bulunacak. Bu kış mevsiminin moda renkleriyle beraber kombinlere yön vermeniz halinde çok büyük hayranlık uyandırabilecek bir şıklık yakalamanız olanaklıdır.

Londra ile birlikte New York kenti içerisinde yer alan moda devlerinde yeni sezona ait kış renkleri çok büyük bir yelpazeye dağılmış gözüküyor. Bu söz konusu renkler dolaplarınızı de aynı yaz aylarında olduğu gibi çok daha cıvıl cıvıl hale getirmiş olacaktır.

2021 kış modasının renkleri (cranberry) kızılcık kırmızısı renginin yanı sıra (crabapple) yaban elmasının rengi ile birlikte (merlot) kahverengiye çalmakta olan koyu kırmızı renk, orange rengi, şeftali rengi, (hazel) açık kahverengiye benzemekte bulunan çok açık kiremit rengi ve bir de yeşil zeytin rengi şeklinde karşımıza çıkar. Geçmiş dönemlerde Kış mevsimi siyah rengin yanı sıra lacivert renk ve kahverengi demek idi. Fakat son dönemler içerisinde de bu olgu komple yıkılmış oldu.