Menu
Your Cart
Türkiye'nin her yerine hızlı kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

Journal Blog RSS Feed

02 Ağu Moda Nedir?
admin 0 466
Moda Nedir? Herkesin kendi modası vardır; ancak farklı olmak için ister istemez moda akımlarını destekleriz. Soyut bir kavram olan moda, tüketim odaklı bir akımdır.Moda, aslında hayatın ta kendisidir. Evinizdeki halılardan gözlüklerinize kadar, elektronik cihazlardan gittiğiniz sinemaya kadar her şey mevcut veya geçmiş bir modanın tezahürüdür. Gene..
26 Tem 2021 Yılında hangi renk trend olacak?
admin 0 3323
Soğuk bir durumda bulunmasına karşın sıcacık kombinlere yol göstermekte olan mevsim hiç şüphesiz ki Kış mevsimidir. Kış modasının renkleriyle birlikte içiniz sıcacık olmuş bulunacak. Bu kış mevsiminin moda renkleriyle beraber kombinlere yön vermeniz halinde çok büyük hayranlık uyandırabilecek bir şıklık yakalamanız olanaklıdır.Londra ile birlikte N..
15 Eyl Moda Neden Önemlidir?
admin 0 401
Moda Neden Önemlidir?Öncelikle moda kelimesini tanımlayalım. Moda, farklı kesimlerde farklı bakış açılarında farklı şekillerde tanımlanmaktadır. Bazı kesimler modayı insanın kendine yakışanı giymesi olarak adlandırırken, bazı kesimlerde ise yıl içerisinde modacıların kullandıkları renkler, desenler ve modellerin popülerliği de modanın belirleyicile..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)